Про нас

Україна місто Київ, нам вдалося успішно розробляти дизайн інтер’єру не тільки в своїй країні, а й за її межами. Ми намагаємося якомога більше досягати позитивних результатів і успіху. Розробляти і реалізовувати поставлені замовником завдання, ідеї, пропозиції. Прагнемо до поліпшення і виконання завдань в певний термін.

Зміст

InteriorM був заснований в 2016 році. InteriorM це магія у вашому інтер’єрі, і до того ж ми є раціональним наріжним каменем простору, активно охоплюємо складні умови і потреби дизайну і завжди демонструємо казкові проекти на цій основі.

InteriorM наполягає на сміливих дизайнерських ідеях і глибоких академічних дослідженнях Наша студія охоплює дизайн інтер’єру, міський дизайн, проектування об’єктів, концептуальний дизайн, архітектурний дизайн і ландшафтний дизайн. Наша команда сформована з різними професійними і культурними традиціями дозволяє нам мати міжнародну перспективу і плюралістичну культурну концепцію. Наші проекти характеризуються гострим і точним розумінням міської соціальної структури та історичного середовища, заснованої на суворій злагодженості у процесі і високоякісних дизайнерських послугах, заснованих на сучасних тенденціях.